Chcete zde mít vaši povídku??? Napište mi na mail: Adioma@seznam.cz a je to.
CHCEŠ PSÁT REKLAMU?? MÁM NAVŠTÍVIT TVŮJ BLOG? ZÚČASTNIT SE SOUTĚŽE? JESTLI JO, PÍSNI MI TO SEM!!!

Hledá se admin!! Více zde



Červenec 2009

REKLAMY!!!JEN SEM!!!

31. července 2009 v 21:46 | Adioma |  Reklamy!!!!
AHOJKY, MÁM STRAŠNÝ PROBLÉM. hOJNĚ SE TU TED´KA OBJEVUJÍ REKLAMY A TAK SEM NUCENA UDĚLAT SPECIAL RUBRIKU, KAM JE BUDETE DÁVAT. JAKMILE BUDU OBJEVOVAT KOMENTY JINDE NEŽ ZDE. BUDU TO ŘEŠIT A NEBUDE TO ZROVNA DVAKRÁT KLADNÉ ZACHÁZENÍ!!!! RUBRIKA REKLAMY JE PLATNÁ OD 31.7.2009 OD 21:47. BUDU NAVŠTĚVOVAT A VŠE CO OI MĚ BUDETE CHTÍT NEBOJETE SE



9 avarů Robsten

31. července 2009 v 21:26 | Adioma |  Avatary
Robert and Kristen - twilight-series iconRobert and Kristen - twilight-series iconRobert and Kristen - twilight-series iconTilight animated!! - twilight-series iconTwilight - twilight-series iconRobsten icons-MTV awards - twilight-series icon

Robsten icons-MTV awards - twilight-series iconRobsten icons-MTV awards - twilight-series iconRobsten icons-MTV awards - twilight-series icon




Robert na cestě z Comic Con s Kristeniným batohem a náramkem

30. července 2009 v 21:17 | Adioma |  Drby, ohledně všech!!
Robert byl 26.7.2009 spatřen paparazzi na letišti LAX po ukončení Comic Con 09 a má Kristenin batoh a ještě k tomu jeí náramek, který Kristen velmi často nosí na ruce!

Kristen si snad Roba svým náramkem okroužkovala, aby všem ženám bylo jasné, komu Rob patří :) !!


Rob and Kris si ani neuvědomují, co s nimi dělá být si nablízku

30. července 2009 v 20:24 | Adioma |  Drby, ohledně všech!!
Když jsou si Kristen a Robert nablízku, tak si snad ani neuvědomují co to snimi dělá.
Jak si na fotografiích můžete všimnout, Kristen Roberta hladí prsten pod košilí. A ani jednomu to nepřijde ,,divné". Že by ,už na to byli zvyklý?
Tato scéna, oslava Bellininývh narozenin je malý kousek z traileru a hned tu na ně něco máme. Doufejme, že se dočkáme dalších maličkostí z fimu




Kristen na sushi

30. července 2009 v 13:04 | Adioma |  Kristen-Videa
I herci musí jíst a Kristen není výjimkou. Kristen na sushi v LA

Shakira o...

30. července 2009 v 13:01 | Adioma |  Novinky
Shakira v jednom rozhovoru řekla, že by si ráda zazpívala duet s Robertem Pattinsonem. A taky o něm řekla, že je skvělý zpěvák a hudebník
TADY najdete celý rozhovor


Bryce za Rachel

29. července 2009 v 13:41 | Adioma |  Zatmění-novinky
Tak tahle zpráva je pro mě docela šok, ale je to tak. Rachel(Victorie) se neobjeví v Zatmění, ale nahradí ji Bryce Dallas. Rachel se totiž natáčení Zatmění protíná s natáčením jiného filmu. Je to oficiální, protože to dokonce potvrdil i ředitel Summitu. To je studio, které má na starost Twilight sagu.
Tohle je nová Victorie:

Peter napsal

28. července 2009 v 19:33 | Adioma |  Zatmění-novinky
Peter na svém Twitteru napsal že příští týden by měly začít zkoušky Eclipse, kéž by přesně za týden to mám sváteK!!!

Promo Volturi

28. července 2009 v 0:05 | Adioma |  New moon-Informace

TWITTER

26. července 2009 v 23:09 | Adioma |  Moje Kecy
Víte o Twitteru? Já jo a mám tam účet. Jestli si mě chcete přidat tak mě najdete na www.twitter.com/Adioma a nejsem jediná!!! Na twitteru jsou i naši herci z Twilight, nejsou tam sice všichni, ale je jich tam docešla dost.

Peter Facinelli(Carlisle Cullen)- http://twitter.com/peterfacinelli
Billy Burke(Charlie Swan)- http://twitter.com/billy_burke
Anna Kendrick(Jessica Stanley)- http://twitter.com/annakendrick47
Christian Serratos(Angela Webber)- http://twitter.com/cserratos
Rachel Lefevre(Victoria)- http://twitter.com/RachelleLefevre
Gil Birmingham(Billy Black)- http://twitter.com/gilbirmingham
Justin Chon(Eric Yorkie)- http://twitter.com/justinchon
Charlie Bewley(Demetri Volturi)- http://twitter.com/alchemission
Jamie Campbell Bower(Caius Volturi)- http://twitter.com/Jamiebower
Michael Sheen(Aro Volturi)- http://twitter.com/michaelsheen
Davied Slade(režisér Zatmění)- http://twitter.com/DAVID_A_SLADE